Zariaď s nami svoj gym!

Najhlavnejšia sezóna sa začína poriadne rozbiehať a preto máme pre vás novinku. Každý fighter má možnosť trénovať v novozariadenom gyme, na ktorého spolupráci máte možnosť podieľať sa aj vy. Ponúkame spoluprácu športovým klubom a poskytujeme profesionálne a komplexné vybavenie gymu. Jednotlivé vybavenie si možno zakúpiť jednotlivo. Bojujte a trénujte v gyme podľa vašich predstáv!

ZÁPASOVÁ MMA KLIETKA REGARD S PODLAHOU

Klietka REGARD predstavuje špeciálnu klietku pre MMA. Je vyrobená z hrubostennej ocele, špeciálne tvrdeného a pogumovaného pletiva, ktoré je vyrobené na tieto účely. Súčasťou je aj obojstranný systém šponovania pletiva, OSB podlaha, tatami uložené na dopadovej ploche pod PU plachtou. Vrchná a bočná plachta je vyrobená z plastelu, ktorého dizajn vieme navrhnúť na mieru s vašimi logami a grafikou. Viac informácií tu.

klietka

ZÁPASOVÝ RING REGARD 6,5m x 6,5m

Kompletný boxerský ring REGARD FIGHT je vhodný pre Box, KickBox, Muay Thai, K1, MMA. Ring spĺňa medzinárodné požiadavky AIBA. V súčastnosti je to najmodernejší ring na našom území. K dispozícii sú reklamné hranoly a reklamné kocky na stĺpy. Viac informácií tu.

ring05

WALLPADY

Ako jediní na Slovensku a v Čechách ponúkame športovým klubom wallpady na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka. Wallpady možno využiť pri bojových športoch, vo viacúčelových telocvičniach, v detských kútikoch, pri loptových hrách a vo všetkých interiérových športoviskách. Ochranné panely zabezpečia bezpečnosť pri tréningu a môžete tak bezpečne a bez zranení trénovať boj pri stene. Okrem toho tlmia nárazy. V cene wallpadu je výroba na mieru s vašimi požiadavkami na farbu a grafiku (základná grafika – farba + vaše logo, ktoré nám dodáte). Viac informácií nájdete tu.

wallpady

BOXERSKÉ VRECIA

Boxerské vrecia REGARD spĺňajú požiadavky najnáročnejšej klientely. Sú vyrobené kombináciou PU a syntetickej kože, čo zabezpečuje prvotriednu kvalitu a odolnosť. Odporúčame využiť v centrách s vysokou frekvenciou tréningov. K vreciam REGARD dodávame zdarma reťazový záves. Bližšie informácie nájdete tu.

gym

TRÉNINGOVÉ VRECE REGARD

Skvelá multifunkčná pomôcka k tréningu pre širokú škálu športov. Zdokonaľuje silu, dynamiku, koordináciu a výbušnosť. Vrece je naplnené špeciálnou zmesou drtenej gumy a je vhodné pri kruhovom tréningu, MMA, K1, Thaiboxe, boxe, funkčnom tréningu, grapplingu…Viac informácií nájdete tu.

bulhar

TATAMI REGARD

Tatami REGARD je profesionálna športová podlahová krytina, ktorá je určená predovšetkým na telovýchovné účely, rôzne cvičenia a svoje využitie nachádza i v školských telocvičniach. Dnes si našla svoje miesto v sálach pre jogu, rehabilitáciu, wellness, v detských kútikoch a tiež vo fitness centrách. Podlaha je určená na cvičenie bez obuvi. Viac informácií tu.

  • moderný dizajn
  • rýchla inštalácia
  • výber farieb
  • jednoduchá údržba, úprava a premiestnenie
  • dlhá životnosť
  • protišmykový povrch
  • záruka 3 roky

tatami

TRÉNINGOVÉ LODNÉ LANO

Lodné lano by nemalo chýbať v každom poriadnom gyme a pri funkčnom tréningu. Ide o profesionálnu pomôcku a pri tréningu s ním dáte poriadne zabrať celej hornej polovici tela. Je mierne elastické, vďaka čomu je tréning efektívnejší. Viac info tu.

lano

DOPADOVÁ ŽINENKA FOLDING MAT REGARD

Skladacie žinenky Folding Mat REGARD sú ľahké a ľahko prenosné, ideálnE pre domáce cvičenie všetkého druhu či pre tréning bojových umení. Sú plnené polyetylénom a ľahko sa udržujú. Žinenky možno ľahko spájať pomocou suchých zipsov – v okamihu tak získate dvojnásobnu plochu na cvičenie, vhodnú napr pre nácvik gymnastických alebo akrobatických zručností. Po skončení cvičenia je možné žinenku ľahko uložiť aj do menších priestorov. Výhody tejto žinenky nájdete tu.
zinenka
Tieto i ďalšie potreby pre zariadenie vášho gymu ako napríklad kettlebelly, medicinbaly, drvená guma, tréningové ringy, patria takisto k vybaveniu gymu, ktoré poskytujeme. Kontaktujte nás a trénujte v novom!
gym_na_kluc
newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettru a získajte najnovšie informácie zo sveta bojových športov a zároveň novinky z e-shopu profighters.eu