REGARD CARRIE FOR LADIES

V ProFighters myslíme aj na vás, Ladies, a na rok 2014 sme pripravili novú kolekciu REGARD CARRIE. K REGARD ZARRA a REGARD RUBBY nám tak pribudla ďalšia a veríme, že splní vaše i naše očakávania. Na našom e-shope si k nim môžete kúpiť aj biele bandáže, ktoré máme taktiež v ponuke.

BOXERSKÉ RUKAVICE REGARD CARRIE

REGARD CARRIE sú známe svojim kvalitným strihom a výstuhami v oblasti zápästia, ktoré siahajú až po dlaň. Vďaka použitým moderným materiálom sa vyznačujú vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou. Zapínanie na suchý zips umožňuje nastaviť optimálny stupeň utiahnutia v zápästí. V ponuke máme rôzne váhové prevedenia. Súčasťou týchto krásnych rukavíc je aj praktické balenie.

THAJSKÉ ŠORTKY REGARD CARRIE

Thajské šortky sú určené na tvrdé tréningy ale aj zápasy. Pri ich výrobe boli použité prvotriedne materiály. Na prednej a zadnej strane šortiek sa nachádza motív kvetov a samozrejme nesmie chýbať malá výšivka REGARD. Pás je kombinovaný širokou gumou a vo vnútri šnúrkou. Strih týchto mimoriadne pohodlných trenírok bol navrhnutý iba pre MUAY THAI a KICKBOX. Ich tvar umožňuje maximálne vysoké kopy a výhodou tohto umelého materiálu (kombinácia polyesteru a saténu) je veľká vzdušnosť trenírok. Ponúkame vám možnosť šortky potlačiť vlastným logom vášho klubu alebo menom. Odporúčame vám ich prať obrátene, inak hrozí poškodenie výšivky.

SK:

THAJSKÉ ŠORTKY REGARD CARRIE, biele

CZ:
THAJSKÉ ŠORTKY REGARD CARRIE, bílé

newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettru a získajte najnovšie informácie zo sveta bojových športov a zároveň novinky z e-shopu profighters.eu