PROFIGHTERS

Firma ProFighters vznikla v roku 2009 a to takmer z ničoho. Na začiatku bol jeden skvelý nápad, ktorého realizácia nebola jednoduchá. Vždy však treba ísť za svojimi snami, o čom svedčí náš pokrok, na ktorý sme veľmi hrdí. Za to, kde firma teraz je, vďačí celému mladému, ambicióznemu a cieľavedomému tímu mladých ľudí, pre ktorých je táto práca každodennou radosťou.

„Keď sme začínali, mali sme veľké očakávania. Víťazstvo, radosť, úcta a pokora. Toto nás viedlo. Stretávame sa aj s prekážkami.. Človek cestou boja dostáva aj údery. My však tvrdo bojujeme a budujeme si svoj sen, s plným nasadením dávame doň všetko, najmä samých seba.“

Je pre nás cťou spoznávať vaše príbehy a byť ich súčasťou. Ste pre nás inšpiráciou. Našim záväzkom je najvyššia kvalita produktov. A ste to práve vy, vďaka komu je naše nasadenie vyššie, naše nápady kreatívnejšie, naša motivácia obrovská a naše ciele čoraz viac na dosah.

Príbeh každého fightera, ktorý verí nám, našej značke, je aj našim príbehom. Dotýka sa nás rovnako. Každý jeden má v našej ceste svoju kapitolu. Sme šťastní. Sme jeden team. Naša značka spája.

Váš team PROFIGHTERS