BAD BOY IS BACK !

BOJOVAŤ S BAD BOY JE ČESŤ

BAD BOY je značka, ktorá tvorí súčasť športového sveta MMA a podporuje šampiónov na ceste k ich víťazstvám. Prežíva s nimi všetky zápasy, výhry i prehry a je ich súčasťou. Pre mnoho fighterov je cťou a vášňou vstúpiť do ringu s pocitom podpory, kvality a pohodlia tejto legendárnej značky. Tak ako každá značka, prešla si svojou cestou a dnes sa môže pýšiť tým, že Bad Boy nosia najväčší bojovníci sveta.

PRODUKTY

Produkty, ktoré vychádzajú z dielne Bad Boy sú zhotovené z kvalitných materiálov. Značka kladie dôraz na pohodlie, funkčnosť, originalitu, zachovanie agresívneho dizajnu a to všetko s využitím najmodernejších technologických postupov. Odráža v sebe štýl bojovníkov a pýši sa niekoľkými oceneniami v súťaži “Best Technical Clothing Brand“, pod záštitou organizácie World MMA Awards.

NOVÁ KOLEKCIA

Značku sme nedávno doskladnili a veríme, že sa u nás neohreje dlho. Podľa názorov našich zákazníkov, s ktorými sme sa o značke rozprávali, by mala mať  značka Bad Boy jednoznačne svoje zastúpenie v našom e-shope. Veríme, že spokojnosť bude na oboch stranách.

[Not a valid template]

newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettru a získajte najnovšie informácie zo sveta bojových športov a zároveň novinky z e-shopu profighters.eu